مجموعه 6 فیلم سری 4 در یک DVD قیمت 2000 تومان

فروشگاه لرد سی دی وی دی

100 دختر

خلاصه فیلم : ِیک پسر دانشگاهی وقتی که یک شب برق کل دانشگاه قطع میشه تو آسانسور با دختری گیر میکنه و تا صبح همانجا میمانند صبح روز بعد پسر آن دختر را نمی بیند و کل داشنگاه رو به هم میریزه تا پیداش کنه.
گروه فیلم : کمدی

Alvin And The Chipmunks

خلاصه داستان:
این فیلم براساس سری کارتون‌های دهه 80 بر مبنای یک گروه موسیقی
از موش‌خرماهای شیطان به سرکردگی آلوین و همراهی سیمون بلندقد و آرام و تئودور خپل.

Blind Dating

خلاصه داستان :
یک مرد نابینا فکر می کند که عشق خود را پیدا کرده که یک دختر هندی است اما در واقعیت دچار اختلاف فرهنگهایی با هم هستند…

Bring It On : In It to Win It

موضوع : کمدي ورزشي

فیلم Wanted محصول سال 2008 :
خلاصه فیلم : وس 25 ساله سالمترین آدم غرغرو و تنهایی است که در دنیا میتوان شناخت ، نه صاحب کارش به او اهمیت می دهد نه دوست دخترش و همه عقیده داشتند که او ذره ای نمی ارزد . او هیچ کاری از دستش بر نمی آید مگر منتظر مرگ باشد . تا آنکه زنی به نام Fox او را ملاقات کرده و خبر می دهد که پدرش به طرز عجیبی به قتل رسیده ، فاکس جذاب او را به انجمنی می برد که به او یاد دادند که چگونه انتقام مرگ پدرش را بگیرد پس از آنکه فاکس به او آموخت که چگونه سریع و سیر عکس العمل نشان دهد دریافت که اعضای انجمن بر اساس یک کد باستانی فعالیت می کنند و وظیفه آنها این است که طبق دستور آدم بکشند ! وست تحت تاثیر قوانین انجمن و نقش رئیس آن به نام salon آموخت که چگونه از نیروهای پنهان خود بهره گیرد .
او رفته رفته فهمید که خطرات زیادی انجمن را احاطه کرده و در حالی که در میان همگروهای خود فعالیت می کرد یاد گرفت چگونه هدفش را خودش به تنهایی جستجو کند .
سبک فیلم : اکشن ماجرایی ، درام ، جنایی گانسگتری ، اقتباسی


فیلم Get Smart (اسمارت را بگیر محصول سال 2008
خلاصه فیلم : ماکسول اسمارت مردی دست و پا چلفتی است که بعنوان یک تحلیل گر برای یک سازمان جاسوسی آمریکایی به اسم CONTROL کار می کند . تعدادی از ماموران این سازمان در سراسر دنیا کشته می شوند زیرا یک سازمان جاسوسی دیگر به اسم KAOS که کارش انجام عملیات تروریستی و شیطانی است به داخل CONTROL نفوذ کرده و لیست اسامی و آدرس تمامی ماموران مهم سازمان را بدست آورده و شروع به از بین بردن آنها کرده است . در ادامه رئیس سازمان به اسمارت ماموریت می دهد تا بعنوان مامور 86 به این موضوع رسیدگی کند . اسمارت همیشه آرزوی چنین سمتی را در سازمان داشته و دوست دارد همکارش در این ماموریت ، مامور 23 باشد که یکی از بهترین ماموران سازمان است . اما رئیس ، مامور 99 را که زنی جوان و زیبا اما خشن است را برای کمک به او همراه می کند . در ادامه اسمارت تعدادی از آموزشهای اولیه جاسوسی را می بیند و بهمراه مامور 99 برای تهیه اطلاعاتی از سازمان KOAS و بخصوص رئیس بدذاتش زیگفرید و مقابله با خرابکاری های او در سطح جهان ، دست به کار می شود .

سبک فیلم : اکشن,کمدی
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: