مجموعه 6 فیلم سری 1 قیمت 2000 تومان ( خرید پستی )

اول خرید کنید و در محل خود پول را پرداخت کنید

مجموعه 6 فیلم سری 1

Bangkok Dangerous

خلاصه داستان:
قاتلی به نام جو (با بازی نیکلاس کیج) برای انجام ماموریت قتل چهار نفر به بانکوک می رود. او جیب بری به نام کونگ (چکریت یامنم) را به عنوان دستیار استخدام می کند و در راه با دختر کر و لال زیبایی ملاقات می کند. کونگ مرتب با او صحبت می کند و در مورد قربانی های جو از او سوال می پرسد. این کار باعث می شود تا وجدان جو بیدار شود. چهارمین هدف او سیاستمدار محبوبی است که مردم او را دوست دارند، از جمله خود کونگ هم او را دوست دارد. به دنبال تردید های جو برای کشتن این سیاستمدار، پیامدهای وحشتناکی برای او اتفاق میافتد….

The House Bunny

خلاصه فیلم : شلی دارلینگتون دختر جوانی و جذابی است که مدت نه سال است در عمارت Playboy ساکن است و زندگی بی دغدغه و آزادانه ای دارد و یکی از دختران مورد علاقه آنجا بوده و به نوعی رهبر سایر دختران است . تا اینکه حضور یک رقیب جدید در آنجا باعث می شود او روز تولدش بطوری ناگهانی از عمارت اخراج شود . او که هیچ خانه ای برای زندگی نداشته و مهارت خاصی نیز برای کار کردن ندارد اطراف لس آنجلس سرگردان می شود تا اینکه یک شغل جدید پیدا می کند : او باید به گروهی از زنان عضو یک انجمن که چیزی ار روابط اجتماعی نمی دانند ، درباره نحوه آرایش و ونیز نحوه برقراری رابطه با مردان آموزش بدهد . از سوی دیگر نیز شلی به جایی برای زندگی نیاز دارد تا بتواند در آرامش هویت گمشده خودش را باز یابد

Righteous Kill

خلاصه داستان : دو تا از کارآزموده ترین پلیس های شهر نیویورک در تعقیب رد پای یک قاتل زنجیره ای هستند. بعد از 30 سال خدمت در فضای بسته و سنگین پلیس نیویورک، 2 پلیس با نام های دیوید فدیسک و توماس کرون، باید آماده گذراندن دوران بازنشستگی بشوند. اما قبل از اینکه آنها بتوانند نشان های پلیس خود را کنار بگذارند و بازنشسته شوند، مامور بازجویی از قاتلی میشوند که معلوم میشود ارتباطاتی با …

Saw V (اره 5)
داستان فیلم: بعد از مرگ جیگساو ، مارک هافمن ، آخرین شاگر قاتل زنجیره ای تبدیل به یک قهرمان می شود. در همین زمان ، مامور استراهام قطعات پازل را کنار هم می چیند.استراهام به دنبال تمام شواهدی است که می تواند هافمن را تبرئه کند از جمله مرگ خواهرش و دلیل پیوستنش به جیگساو. هافمن و استراهام چالش هایی با هم دارند تا اینکه این ماجرای مخوف را پایان دهند….

The Chronicles of Narnia Prince Caspian

خلاصه داستان: بچه‌های خانواده پونسی به سرزمین جادویی نارنیا بازمی‌گردند و می‌فهمند که در آن سرزمین 1000 سال گذشته است. به قدرت رسیدن یک پادشاه اهریمنی هم همه چیز را به هم ریخته است. بچه‌ها و متحدان‌شان دوباره دور هم جمع می‌شوند تا سلطنت را به شاهزاده کاسپین که وارث واقعی آن است بازگردانند.

Transporter 3

خلاصه داستان : فرانک مارتین (استاتام) دستکش های رانندگی خود را برای سومین ماموریت به دست می کند: انتقال والنتینا (روداکووا) ،دختر ربوده شده یکی از مقامات دولت اکراین، ازمارسی به اودسا در ساحل دریای سیاه.در این مسیر فرانک باید با کسانی که می خواهند مانع تحویل والنتینا شوند ،مقابله کند وهم چنین احساسات خودش را درگیر این ماموریت خطر ناک نکند.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: