خرید پستی افسانه جومونگ بر روی 6 دی وی دی 5000 تومان

سریال جومانگ (ویژه کامپیوتر)

خرید پستی سریال افسانه جومونگ یا جومانگ (jumong) سریال جومانگ با بازی زیبای سونگ ایل گوک بازیگر کره ای که نقش مقابل گونگ بوک در سریال امپراطور دریا را بازی کرده این روزها مورد توجه مخاطبان ایرانی قرار گرفته است. اغلب بازیگران این سریال در سریالهای جواهری در قصر و امپراطور دریا بازی کرده اند. برای مثال سونگ ایل گوک در نقش پرنس جومانگ – بانو چوئی(جواهری در قصر) در نقش مادر جومانگ و ….
این سریال در 81 قسمت بر روی 6 دی وی دی با فرمت RMVB (ویژه کامپیوتر ) و کیفیت تصویر عالی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. زیرنویس فارسی

مجموعه تلویزیونی جدید کره که همین چند ماه پیش پخشش در کره تموم شد رو بهتون پیشنهاد می کنم . البته قبلش بگم که این سریال بی ربط به امپراطور دریا ( امپراتور دریا ) هم نیست و بازیگر محبوب ما سانگ ایل گوک ( به نقش یوم مون یا یون جانگ در امپراطور دریا ) هنرپیشه اول این سریال است . اسم این مجموعه جومانگ است و یک مجموعه زیبای تاریخی دیگر از شبکه KBC می باشد .

یکی از بهترین سریال های کره ای که در ژانر حماسی رزمی ساخته شده سریال دیدنی جومانگ با بازی سونگ ایل گوک ( یوم جانگ ) هست که پرطرفدار ترین سریال در کره جنوبی توی مدت زمان پخشش ( 81 قسمت ) بود . در این سریال دیدنی ما با پرنس جومانگ ( با بازی سونگ ایل گوک ) آشنا می شیم که با اینکه اختلافاتی با برادرانش داره در مسند قدرت قرار داره و چیزی نمونده تا پادشاه کشور بشه که در همین حال متوجه رازی میشه که زندگی خودش و یک ملت رو بکلی عوض می کنه . پرنس جومانگ می فهمه که پسر شاه نیست و پدر اصلیش جنرال هی مو سو هست و پرنس تصمیم می گیره که همه چیزش رو کنار بذاره تا راه پدرش رو ادامه بده . اون در این راه سختی های زیادی رو تحمل می کنه و بسیاری از عزیزانش رو از دست می ده ولی نهایتا به آرزوی پدرش می رسه و کشوری جدید به نام گوگوریو تاسیس می کنه و با قدرت رزمی فوق العاده بالا و افسانه ایی که داشته مرز های این کشور رو تا جایی که می تونه افزایش می ده و همواره با برادر بزرگش تی سو در درگیری و مبارزه است .

در حال حاظر کشور کره قسمتی از گوگوریو عظیمی است که ژنرال جومانگ از خودش بجا گذاشت .

تهیه کننده : شبکه MBC
تعداد قسمت : 81
مدت هر قسمت : 60 دقیقه
سال انتشار : 2006 تا 2007

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: