عاقبت فرار کردن از خانه

زنی که با همدستی پسرش با شکار دختران فراری، آنها را به باندهای فساد تحویل می‌داد، پس از نگهداری یک دختر فراری 17ساله به مدت 8ماه، دستگیر و با تحقیقات پلیس پرده از اعمال مجرمانه زن متهم برداشته شد.
به گزارش جام جم، در یکی از اولین روزهای تیرماه امسال زنی با مراجعه به شعبه سوم دادیاری دادسرای جنایی، با ارائه دادخواستی عنوان کرد دختر 17ساله او به نام فریبا با گذاشتن نامه ای که در آن نوشته قصد دارد تا با فرار از خانه، شریک زندگی اش را انتخاب کند، خانه را ترک کرده و به نقطه نامعلومی متواری شده است.
به دنبال این دادخواست، دادیار شهریاری دستور تحقیق و پیگیری در این باره را در پلیس آگاهی صادر کرد. با بررسی مقدماتی مشخص شد که این دختر پس از آشنایی با جوانی که از یک خودروی پژوی 206استفاده می‌کرده است، به همراه او متواری شده است.

دستگیری متهم
با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران در مرحله بعدی فردی به هویت یونس را دستگیر کردند و با تحقیق از وی، نامبرده عنوان کرد: فریبا پس از فرار، به مدت چند ساعت با من بوده است و زمانی که متوجه شدم او از خانه فرار کرده، درخواست کردم تا به خانه اش بازگردد؛ اما او از این موضوع ناراحت شده و به حالت قهر مرا ترک کرد اکنون نمی‏دانم در کجا زندگی می‌کند.
متهم افزود: چند روز بعد بار دیگر به صورت اتفاقی فریبا را در یکی از بوستان‌ها‌ی غربی تهران مشاهده کردم که در کنار یک زن میانسال نشسته بود.
وقتی از رابطه میان آن دو سوال کردم، فریبا گفت: زن همراه او از بستگانش است.

در جستجوی دختر فراری
به دنبال این اظهارات، تحقیقات گسترده ای برای پیدا کردن دختر فراری صورت گرفت؛ اما هیچ نشان و سرنخی از وی به دست نیامد.بنابراین گزارش، 8ماه پس از مطرح شدن پرونده در دادسرای جنایی، هفته گذشته مادر این دختر به همراه فرزندش به دادسرای مراجعه و عنوان کرد دخترش به خانه بازگشته و در این مدت در دام باندهای فساد قرار داشته است.

اظهارات تکان دهنده
فریبا در حالی که بشدت می‌گریست، به دادیار شهریاری گفت: 8ماه پیش به تصور این که می‌توانم محبت را در بیرون از خانه جستجو کنم، از خانه متواری شدم و هنگامی که از سوی یونس طرد شدم، درون بوستان نشسته بودم که زنی به نام بهناز در کنارم نشست و زمانی که متوجه شد یک دختر فراری هستم، مرا به خانه اش برد و برخلاف تصورم که احساس می‌کردم او زن مهربانی است، وی به یکباره تمام آرزوهای مرا به یاس و ناامیدی تبدیل کرد و پس از آن که وی از فرزندش خواست تا مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد، به مدت چند روز مرا در خانه زندانی کرد و هر روز در مقابل دریافت پول از افراد، مرا در اختیار آنها قرار می‌داد و می‌گفت در صورتی که بخواهم فرار کنم، با توجه به شرایطی که برایم پیش آمده، والدینم مرا خواهند کشت.
او افزود: پس از 8ماه وقتی به آخر خط رسیدم، او از من خواست به یک گاراژ که چند کارگر افغانی در آنجا حضور داشتند، بروم، که از این فرصت استفاده کردم و خود را به خانه والدینم رساندم.
دلم می‌خواست بار دیگر در خانه ای که صدای مادرم را می‌شنیدم، زندگی کنم.دستگیری متهمان به دنبال این اظهارات تکان دهنده، ماموران با راهنمایی دختر 17ساله، بهناز را به همراه فرزند 19ساله اش دستگیر و به دادسرا منتقل کردند.
روز گذشته پس از تحقیق دادیار جنایی از زن متهم و فرزندش، مشخص شد بهناز دارای سابقه کیفری در زمینه اعمال منافی عفت است و او پس از شکار دختران فراری در محلهای مختلف، آنها را در اختیار باندهای فساد قرار می‌دهد.با صدور قرار بازداشت موقت برای بهناز و فرزندش، ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی ارجاع شد.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: