120میلیون ریال باج برای آزادی «امید»

اختصاصی ایسکانیوز
120میلیون ریال باج برای آزادی «امید»
تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: پسری که در دام آدم ربای شیطان صفت گرفتار شده بود با تلاش پلیس به آغوش خانواده اش بازگشت.
*گزارش : ندا جعفری

به گزارش روز یکشنبه گروه حوادث ایسکانیوز:رسیدگی به این پرونده از اول اردیبهشت 1387 پس از آن آغاز شد که مرد 40 ساله به نام به اداره آگاهی استان هرمزگان رفت و از ربوده شدن پسر13 ساله اش «امید» خبر داد. وی به افسران تجسس گفت: پسرم دستفروش بود و با وجود تاریک شدن هوا شب به خانه نیامد.دلشوره به جانم افتاده بود و هر لحظه منتظر شنیدن خبری بودم تا اینکه مرد ناشناسی با من تماس گرفت و مدعی شد پسرم را ربوده و در قبال آزادی اش 12 میلیون تومان باج می خواهد.آدم ربا خواست پولها را در «کهنوج» تحویل دهم اما ترسیدم وسر قرار نرفتم.
پلیس با آموزش لازم به پدر«امید» به او گفت در تماس بعدی وانمود کند پولها آماده است.بدین ترتیب شاکی به چهارراه «گلشهر» بندرعباس رفت و متهم به نام «سعید» در حلقه تنگ محاصره کارآگاهان به زانو در آمد.
مرد جوان که رودست خورده بود بدون هیچ مقاومتی لب به بیان حقیقت گشود: «امید» را را با موتور به شهرستان «رودان» بردم و در یک دخمه زندانی کردم.
به دنبال اعتراف های تبهکار ، پسر نوجوان ازاسارتگاه نجات یافت و به آغوش خانواده اش بازگشت. گزارش ایسکانیوز می افزاید: «سعید» با صدور قرار قانونی روانه بازداشتگاه شده و تجسس برای افشای سایر جرم های احتمالی اش ادامه دارد.525/110

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: