عکس ها و حاشیه هایی از فیلم تازه کیمیایی

عکس ها و حاشیه هایی از فیلم تازه کیمیایی

بابک بختیاری- از «مسعود کیمیایی» نقل شده که گفته است: «حکم، سیاه مشقی برای رئیس بود…»

این کارگردان قدیمی سینمای ایران، معتقد است بیست و ششمین ساخته اش شکل کامل سینمایی است که با فیلم قبلی خود آغاز کرده. خبرها حاکی از پرهزینه بودن و درصد بالای اکشن فیلم است و اگر اینطور نبود هم، باز قرارگرفتن این کارگردان پر سروصدا پشت دوربین ساخت فیلمی تازه، به اندازه کافی حاشیه و خبر تولید می کرد!

گرچه در تازه ترین ساخته کیمیایی دیگر خبری از حضور لیلا حاتمی و عزت الله انتظامی (نقش آفرینان حکم) نیست، اما با این وجود «رئیس» پر ستاره تر از فیلم های قبلی او به نظر می رسد؛ به این اسامی دقت کنید: فرامرز قریبیان، داریوش ارجمند، خسرو شکیبایی، امین تارخ، لعیا زنگنه، مهناز افشار و البته پولاد پسر استاد.

تصاویر مربوط به تست گریم نقش های اصلی را نگاه کنید:

فرامرز قریبیان؛ یک همکاری دیگر با کیمیایی پس از 12 سال. طبق معمول در نقش «رضا»، شخصیت محبوب و همیشه در صحنه آقای کارگردان!

لعیا زنگنه؛ با این گریم، در نقش شخصیتی به نام «فرشته» بازی می کند. پارادوکسی که خودش درباره آن اینطور می گوید: نه معصوم است و نه به هیچ وجه یک نقش منفی!

پولاد کیمیایی؛ پسرک شکستنی دیروز، حالا به شخصیت قدرتمند فیلم های پدر تبدیل شده. ضمن این که برای اولین بار، علاقه مندان سینمای کیمیایی با قهرمانی مدرن و امروزی مواجه خواهند شد.

مهناز افشار؛ حاشیه داغ ماجرا – با چهره ای که هر بیننده ای را یاد همسر سابق استاد می اندازد – در این فیلم قرار است معتاد باشد و در مسیر شخصیت اول داستان قرار بگیرد. لابد باقی اش را خودتان حدس می زنید.

و خسرو شکیبایی – امین تارخ؛ مکمل های جذاب…

این هم عکس هایی دیگر از چند صحنه فیلم. با توجه به شنیده ها و این دیده ها، گویا باید منتظر فیلمی پر تحرک، تعقیب و گریزهای مهیج و انفجارهای پی در پی باشیم. بهتر از تماشای چاقوکشی قهرمانان سابق استاد است، نیست؟!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: