عکسهای جالب از حواث هوایی در نقاط مختلف دنیا

  • عکسهای  جالب از حواث هوایی در نقاط مختلف دنیا

برای دیدن بقیه عکس های به ادامه مطلب بروید:

فرود یک فروند جت مسافرتی به داخل خیابانی در شهر ! خلبان عجله داشته !

قدیم ها وقتی اتوبوس های مسافربری چپ می کردند، اولین کار پاک کردن آرم آن بود . این بوئینگ هم بعد از فرود اضطراری در بیابون ، آرم آن را پاک نمودند !!

فرود أر آب یا ( دیچ اینگ ) سخت ترین نوع فرود است که این هواپیما جامبو جت به راحتی از پس این عمل بر آمده است .

تصویر همان هواپیما که در آب شناور است . اکثر هواپیما ها بر روی بال خود قایق های کوچکی دارند که بعد از فرود در آب با کشیدن دستگیره مخصوص آن ها اتوماتیک وار باد شده و هر یک تقریبآ ۲۰ نفر را حمل می کنند .

مسافران این هواپیما خیلی شانس آوردند که گروه های نجات به موقع رسیده اند . معمولآ دستگیره پرش قایق  ها در سه نقطه سقف هواپیما ( یکی کابین ، وسط و قسمت دم ) که اگر با هر طرف فرود آید امکان دسترسی به قایق های نجات وجود داشته باشد .

این تصویر یکی از زیبا ترین فرودگاه های بین المللی جهان در مالدیو است. همان طور که می بینید دارای چشم انداز های زیبایی است . حتمآ یک سری آن جا بزنید .

این هواپیما خمان طور که از زیر نویس اش پیداست ، ایرباس ۳۲۰ آ متعلق به خطوط هوایی فلیپین است که به دلیل عمل نکردن ترمز از باند خارج گشته و با بشگه های روغن که برای حمل به جایی دیگر در آن جا قرار داشت برخورد می نماید .

ین جت مسافربری متعلق به خطوط هوایی ( ک . ال . ام ) به دلیل عمل نکردن ( آنتی اسکیپ ) ترمز های آن ، بعد از فرود از باند خارج گشته و نزدیک کانال آب متوقف گردیده است . بازدید ترمز ها قبل از پرواز و کفشک های نگهدارنده آن محفظه از وظایف اصلی خدمه است . که احتمالآ کروی پروازی سهل انگاری نموده بودند .

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: